Szkolenia dla firm - Andrzej Głowacki

Wszystko, co Ci przekażę, 
sprawdziłem we własnym biznesie.

Szkolenia dla firm. Skuteczne i konkretne.

Jesteś zmęczony szkoleniami, po których Twoi pracownicy wiedzą mniej, niż przed? Masz dosyć zmarnowanych środków, straconego czasu i braku efektów? A może chciałbyś naprawdę wykorzystać potencjał, który drzemie w Twoim zespole? 

Zapraszam na moje angażujące, wypełnione wartościową teorią i interesującą praktyką szkolenia dla firm. Prowadzę je osobiście, energicznie angażując wszystkich uczestników. Dzięki temu lepiej przyswajają wiedzę. Wiedzę, którą latami zdobywałem, prowadząc własny biznes. Dlatego Tobie oferuję tylko sprawdzone i skuteczne rozwiązania.

board-g49e352deb_1920

Zapisz mnie na 15 minutową konsultację ZA DARMO


Sprawdź moje szkolenia dla firm

Moja oferta szkoleń dla firm obejmuje zagadnienia związane z: 

  • marketingiem, czyli kompleksowymi działaniami, które rozkręcą Twoją sprzedaż,
  •  obsługą klienta, którą zaczną zachwalać zadowoleni klienci,
  • procedurami w firmie, które usprawnią pracę i zwiększą jej efektywność.

Dlatego korzystają z niej zarówno młode firmy, jak i działające już biznesy, które potrzebują inspiracji i konkretnej dawki praktycznych narzędzi, aby realizować ambitne cele. Szkolę także pracowników, a przede wszystkim właścicieli firm z niszowych branż. Wsparcie takich Klientów często daje naprawdę spektakularne efekty w bardzo krótkim czasie.

Wybierz moje szkolenia dla firm jeśli:

  • chcesz maksymalnie efektywnie wykorzystać czas przeznaczony na szkolenie,
  • interesują Cię wyłącznie skuteczne metodyki i wypróbowane pomysły,
  • oczekujesz angażujących warsztatów, które dadzą Ci konkretne rozwiązania,
  • chcesz podnieść kwalifikacje pracowników lub swoje,
  • jesteś dyrektorem lub właścicielem dynamicznie rozwijającej się firmy i chciałbyś jeszcze bardziej podkręcić ekspansję,
  • dopiero stawiasz pierwsze kroki w biznesie i być może jesteś jedynym pracownikiem firmy.

Brak wiedzy, czy marnowanie czasu?

Bez podnoszenia kompetencji Twoich i zespołu w firmie nie ma progresu. Wciąż jesteście na tym samym poziomie, więc dlaczego konkurencja nie miałaby Was przeskoczyć? Bez sprawdzonych w praktyce narzędzi, wiele tematów Cię przerasta. 

Lecz przecież nie chodzi o marnowanie środków i czasu. Nie zależy Ci na szkoleniach, które trzeba “zaliczyć” i na których Twoi pracownicy będą dosłownie ziewać z nudów. I słusznie. Bo tylko zmotywowany oraz zaktywizowany team może osiągnąć cele, które przed nim postawisz.

Zyskaj o wiele więcej, niż tylko szkolenie dla firmy

Konkretna dawka rzetelnej wiedzy i praktyczne narzędzia. Profesjonalnie prowadzone, angażujące wszystkich uczestników warsztaty. Rozwiązania problemów, które prędzej czy później pojawiają się w każdej firmie. Sprawdzone i mierzalne efekty zaproponowanych przeze mnie zmian. A przede wszystkim moje doświadczenie, które zdobywałem latami, prowadząc własne biznesy. 

To wszystko może teraz pracować na Twój sukces.

Zapisz mnie na 15 minutową konsultację ZA DARMO