Doradztwo marketingowe - Andrzej Głowacki

Wszystko, co Ci przekażę, 
sprawdziłem we własnym biznesie.

Doradztwo marketingowe z mierzalnymi efektami

Zapomnij o wydumanych pomysłach i teoriach wyssanych z palca. Proponuję Ci doradztwo marketingowe, którego efekty będziesz mógł zmierzyć i przeanalizować. Oferuję profesjonalny konsulting marketingowy, który działa już u moich Klientów.

Zapisz mnie na 15 minutową konsultację ZA DARMO


Porozmawiajmy o Twojej firmie

Rozwiązania problemów masz teraz na wyciągnięcie ręki. Podyskutujmy o Twoim biznesie, Twoich oczekiwaniach, obawach, wahaniach. Skorzystam z mojej wiedzy i doświadczenia, abyśmy wspólnie opracowali najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. I tylko od Ciebie zależy, jak bardzo zechcesz zaangażować mnie w procesy w swojej firmie. Pamiętaj, mogę je wszystkie usprawnić lub zaproponować nowe.

Doradztwo marketingowe - kiedy i dlaczego?

  • kiedy chcesz wprowadzić nowy produkt, 
  • gdy pragniesz rozwiązać problemy w firmie,
  • aby w pełni wykorzystać potencjał Twój i Twojego zespołu,
  • żeby poprawić lub zbudować od podstaw odpowiedni wizerunek firmy,
  • ponieważ Twoja konkurencja nie śpi,
  • by zdefiniować Twoją docelową grupę i dotrzeć do nich,
  • dlatego, że Twój marketing może być efektywny i skuteczny.

Dobry marketing,  to taki, którego nie widać

To oczywista bzdura, którą wielu moich klientów powtarza, jak mantrę na początku naszej współpracy. Sprawnie funkcjonujący marketing nie marnuje żadnej szansy i zawsze, w każdej minucie pracuje na Twoje konto. A przy tym wcale nie jest nachalny, ani infantylny. Jest przemyślany i skuteczny, a jego efekty – absolutnie mierzalne

Sprawdź sprawdzone rozwiązania

Od lat wspieram właścicieli firm w podejmowaniu decyzji kluczowych, trudnych, ale także tych zdawałoby się prozaicznych. Prawda jest tak, że w biznesie prostych decyzji nie ma, bo każda wpływa na Twoją firmę.

Zajmę się tym, aby ich skutki zawsze były tak pozytywne, jak to tylko możliwe. Dysponuje bogatym doświadczeniem, warsztatem oraz rozwiązaniami sprawdzonymi we własnych biznesach. Wykorzystaj tę przewagę.

Zapisz mnie na 15 minutową konsultację ZA DARMO