Google Ads - Andrzej Głowacki

Wszystko, co Ci przekażę, 
sprawdziłem we własnym biznesie.

Reklamy Google rozkręcą Twoją sprzedaż

Nie wierzysz w tę obietnicę? Nie dziwię Ci się, bo pewnie niejedną kampanię już zamówiłeś, ale żadna nie przyniosła oczekiwanych efektów, prawda? To dlatego, że Google Ads jedynie z pozoru wyglądają na proste narzędzie, które ogarnąć może każdy. W rzeczywistości ich potencjał właściwie wykorzystać może tylko profesjonalista. Ja robię to od lat.

KYIV, UKRAINE-JANUARY, 2020: Google Ads on Cellphone Screen. Google Ads is an Online Advertising Platform where Advertisers Pay to Display Advertisements, Service Offerings and Product Listings. 3D.

Zapisz mnie na 15 minutową konsultację ZA DARMO


Zoptymalizowane Google Ads, które przyniosą Ci wymierne korzyści

Zajmuję się projektowaniem, uruchamianiem oraz optymalizacją kampanii reklamowych Google. Prace zawsze rozpoczynamy od gruntownej analizy Twojej oferty, co pozwala mi określić najbardziej pożądaną grupę docelową. 

Potem przychodzi czas na konstruowanie kampanii. Pierwszym celem jest dotarcie do Twoich potencjalnych odbiorców. Celem nadrzędnym – zawsze, jak najwyższa konwersja. Ale co równie ważne, podczas naszej współpracy na bieżąco analizuję i modyfikuję Google Ads. Dzięki temu budżet pracuje dla Ciebie cały czas, a realizacja celu wzrasta z tygodnia na tydzień.

Co zyskasz, zlecając mi Google Ads?

Spojrzę na Twój produkt z perspektywy klienta, co pozwoli Ci zwiększyć sprzedać i uniknąć klątwy wiedzy. A dodatkowo zyskasz:

  • profesjonalną opiekę specjalisty,
  • doskonale przemyślane kampanie,
  • rozpracowaną grupę docelową,
  • angażujące treści reklamowe,
  • efektywne zarządzanie budżetem na reklamę,
  • wyjątkowo niskie koszty pozyskania klienta,
  • stały monitoring efektywności kampanii,
  • bieżące optymalizacje działań, dla zwiększenia ich skuteczności

Problemy firm z reklamami Google

Problemy takie najczęściej generują chaotyczne działania osoby, która zajmuje się Google Ads. W tym systemie nie ma miejsca na testowanie nieprzemyślanych rozwiązań, ani również na upychanie skostniałych schematów. Nieskuteczne działania momentalnie przepalają Twój budżet, a efekt jest właśnie taki, jak teraz: nie wierzysz w skuteczność Google Ads, ale z zazdrością śledzisz reklamy Google konkurencji. Ze mną możesz mieć skuteczniejsze – pamiętaj o tym.

Specjalista od Google Ads

Miliony firm na całym świecie ze wszystkich branż sprzedają zauważalnie (i mierzalnie) więcej, dzięki reklamom Google. Co je łączy? Korzystają z usług specjalistów od Google Ads. Zamiast wydawać środki na skomplikowane relacje z agencjami marketingowymi, skorzystaj z moich usług. Twoimi Adsami zajmę się osobiście, co zapewni Ci również doskonałą transparentność i komunikację, a przez to także pełną kontrolę nad reklamami Google Twojej firmy. 

Czy masz czas na szkolenie się w zakresie Google Ads?

Ja mam, dlatego gwarantuję ciągle wdrażanie i optymalizacje najnowszych funkcjonalności. Nauka i bycie na bieżąco, to dla mnie podstawy. Dlatego zleć Google Ads doświadczonemu marketerowi i nie przejmuj się dynamicznymi zmianami na rynku.

Zapisz mnie na 15 minutową konsultację ZA DARMO