Witaj!

Wszystko, co Ci przekażę, sprawdziłem we własnym biznesie.

– Andrzej Głowacki, biznesmen, trener, specjalista od marketingu

Pierwszy biznes otworzyłem jeszcze na studiach w 2009 r. Zajmowałem się raczkującym wtedy w naszym kraju marketingiem internetowym oraz projektowaniem i utrzymaniem stron www. Szybko okazało się, że doskonale czuję potrzeby przedsiębiorców i potrafię skutecznie im doradzać.

Do przodu popychała mnie satysfakcja klientów, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy, ale również wprowadzaniu w życie moich sugestii, szybko rozwijali swoje biznesy. Wreszcie i ja podjąłem wyzwanie, skupiając się na obsłudze informatycznej firm. 

Do tej branży nigdy nie dało się ot tak wskoczyć. Aby pływać na powierzchni, najpierw trzeba zdobyć odpowiednio szeroką i specjalistyczną wiedzę, a potem zbudować niezawodny team, który może sięgnąć po sukces. 

Chociaż wcale nie było to łatwe, w ciągu kilku lat stworzyłem najlepiej oceniany w całym Trójmieście serwis komputerowy, zajmujący się również obsługą IT. 

Od wszechobecnych „coachów” odróżnia mnie bagaż praktycznych doświadczeń i baza pomysłów, które przetestowałem we własnych firmach. Jeżeli zależy Ci na mierzalnych wynikach, transparentności w działaniach oraz ich skuteczności, zapraszam do współpracy.