Reklamy Facebook - Andrzej Głowacki

Wszystko, co Ci przekażę, 
sprawdziłem we własnym biznesie.

Reklamy Facebook - najskuteczniejsze

Zaryzykuję twierdzenie, że reklama na Facebooku jest jedną z najbardziej opłacalnych. Koszty dotarcia do klienta są niskie, podobnie, jak poziom trudności uruchomienia kampanii. A pomimo tego wciąż niewiele polskich firm wykorzystuje potencjał Fb. Dlaczego? Bo skuteczna reklama Facebook wcale nie jest tak łatwa, jak się to może wydawać. Wiesz coś na ten temat, prawda?

Zapisz mnie na 15 minutową konsultację ZA DARMO


Profesjonalne, czyli skuteczne reklamy Facebook

Stworzę dla Ciebie reklamy na Facebooka, które po pierwsze będą działały, a po drugie będziesz mógł na bieżąco monitorować. Dzięki temu optymalnie wykorzystam Twój budżet, a Ty otrzymasz wreszcie skuteczną promocję firmy w social mediach. Aby zmaksymalizować efektywność, na bieżąco modyfikuję szczegóły kampanii, dostosowując ją do preferencji użytkowników i Twoich celów.

Czy chciałbyś…

  • aby Twoja firma była rozpoznawalna na Facebooku?
  • wydawać mniej na skuteczniejsze reklamy FB?
  • móc zmierzyć parametry kampanii?
  • na bieżąco wprowadzać poprawki, by zwiększyć skuteczność?
  • czerpać wymierne korzyści z promocji, która daje efekty?
  • mieć kogoś komunikatywnego, kto Ci to wszystko profesjonalnie ogranie?

Dobrze skrojona kampania,  to niższe koszty pozyskania klienta

Czy wiesz, że prawidłowo ustawione reklamy pozwolą Ci dotrzeć do tej samej liczby odbiorców przy znacznie niższych wydatkach na kampanię? Albo ta sama kwota pozwoli Ci zdobyć uwagę większej ilości klientów. Co za tym idzie, często skorzystanie usług doświadczonego marketera pozwala Ci paradoksalnie zaoszczędzić środki. Dodatkowo masz z głowy prowadzenie marketingu – delegujesz odpowiedzialność za wykonywanie tej konkretnej usługi, na kogoś, kto ciągle szkoli się w tym zakresie. Czyli na mnie 🙂

Wiele firm lekceważy potencjał reklam Facebooka

Uważam, że to błąd, ale wiem, dlaczego tak się dzieje. Właścicieli tych biznesów odstrasza niska efektywność nie najlepszej jakości promocji w social mediach. Bo słabe reklamy zawsze przynoszą słabe efekty. W takich sytuacjach bardzo łatwo przepalić budżet, bez wygenerowania nawet jednego dodatkowego leada.

Reklamy Facebook - Twoje skuteczniejsze od innych

Czy masz czas na śledzenie zmian w algorytmach Facebooka i szkolenia z tego zakresu? Aby być na bieżąco musisz każdego miesiąca poświęcać czas na optymalizacje, doszkalanie itd. To wymierna strata czasu, którą powinieneś poświęcić na rozwój swojego biznesu i zajęcie się swoimi sprawami.

Z korzyści, które zapewniają reklamy na Facebooku, od lat czerpię w moich biznesach. Dlatego mogę opowiedzieć Ci wiele o skuteczności tej formy promocji firm. Ale opowieści to jedno, a drugie, o wiele dla Ciebie ważniejsze, to rzeczywiste rezultaty współpracy ze mną. One zawsze są mierzalne i sprawdzalne. 

Jeżeli chcesz je poznać, zostaw proszę maila, za pomocą którego moge się z Tobą skontaktować.

Zapisz mnie na 15 minutową konsultację ZA DARMO